Specialista na úsporu místa

Jsou spolehlivé, jsou silné, jsou žluté. Roboty FANUC mají nesčetně podob i předností, a proto jsme se rozhodli vám je postupně představovat v naší rubrice Robot měsíce. Přiblížíme vám, v čem je který robot špičkou a do kterých situací se nejvíce hodí. Vybere si totiž opravdu každý.

Naším červencovým robotickým hrdinou je R-1000iA/130F, výkonný robot s užitečným zatížením 130 kilogramů, který je ideálním pomocníkem pro bodové svařování, paletizaci a další manipulaci s materiálem. Kompaktní a rychlý model s lehkou konstrukcí je vhodný do různých průmyslových odvětví a aplikací. Seznamte se, prosím!

V čem vyniká

Kombinace kompaktnosti s výkonem je doménou šikovného robotického ramena R-1000iA/130F. Vysoké užitečné zatížení mu není žádnou překážkou v tom, aby se vešel i do malé buňky, aniž by se to negativně projevilo na jeho produktivitě nebo výkonnosti. V porovnání s jinými roboty tak tento model zvládá mnohem preciznější a náročnější úlohy.

Během nich se důležité části neodřou ani nepřeruší díky integrovanému vybavení vedenému přímo ramenem. Ať už hledáte pomocnou ruku (či rameno) do jakéhokoliv průmyslového oboru, tento robot vám díky svým univerzálním interním prvkům plně vyhoví.

Kam se hodí

Všestranný robot R-1000iA/130F je dokonalým nástrojem k bodovému svařování, paletizaci, nakládání a vykládání nebo manipulaci s materiálem. A to i v extrémně stísněných pracovních prostorech.